«Вибір професії – важливий крок в житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру. Успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу. Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, то це може вплинути на якість її навчання і в значній мірі знизити її конкурентоспроможність на ринку праці. Потрібно свідомо обмірковувати всі аспекти свого професійного вибору і впевнено слідувати до своєї мети!», - звернулася до учнів 8 -9 класів Ліплявського навчально-виховного комплексу фахівець з профорієнтації Канівського міськрайонного центру зайнятості Лариса Тулумбасова під час профорієнтаційного уроку.

Захід проведено за ініціативи міськрайонного центру зайнятості з метою підвищення рівня поінформованості молоді щодо питань подальшого навчання та вибору професії з урахуванням бажань, індивідуальних особливостей та потреб ринку праці.

Лариса Тулумбасова висвітлила питання щодо відновлення престижу робітничих професій на ринку праці, можливості здобуття необхідної освіти та рівня кваліфікації. Також розповіла учням про те, як правильно зробити професійний вибір, яких помилок варто уникати та як ефективно презентувати себе роботодавцю.

По завершенню уроку профорієнтатор запропонувала школярам відвідати центр зайнятості з метою проходження тестування, яке допоможе визначитися із майбутньою сферою трудової діяльності.

 

Канівський МРЦЗ