Нещодавно в приміщенні Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося засідання  круглого столу з соціальними партнерами, де обговорювалися подальші кроки у напрямку подолання незадекларованої праці.

Головний державний інспектор з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області  Любов Корякіна, інспектор праці виконавчого комітету Канівської міської ради Тетяна Зоць та директор Канівської міськрайонної філії Надія Коломієць  обговорили шляхи та види проведення спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань легалізації праці, домовились про взаємодію. Зокрема, про обмін інформацією щодо можливих порушень в частині належного оформлення трудових відносин, які виявлятимуть фахівці органів влади під час проведення превентивних заходів.

Любов Корякіна поінформувала про результати роботи в рамках кампанії «Виходь на світло» щодо легалізації найманої праці у місті Каневі. Інспектор з питань праці наголосила на важливості взаємодії всіх гілок влади у здійсненні заходів, спрямованих на зменшення тіньової зайнятості. Адже офіційне працевлаштування – захист соціальних інтересів громадян, гарантування права на соціальні виплати та пенсійне забезпечення. В умовах нашого сьогодення – це актуальне питання громадян всіх верств населення.

Надалі учасники круглого столу планують посилити співпрацю у напрямку забезпечення гідної праці, політики зайнятості, безпечних та здорових умов праці.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ