Днями в Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості проведено тренінг для безробітних громадян "Ризики нелегальної трудової міграції та загрози торгівлі людьми". Участь у заході взяли 10 шукачів роботи.

Учасники заходу обговорили проблему, яка існує в усьому світі,  турбує багатьох і має глобальні масштаби – питання торгівлі людьми.

Присутні на тренінгу ознайомилися із законодавством щодо попередження торгівлі людьми,  визначили причини, форми та ознаки цього явища, розкрили шляхи попадання в ситуацію з шахраями, проаналізували ланцюжок торгівлі людьми та механізм його функціонування, спростували соціальні міфи та переглянули відеофільм.  

Усі  учасники тренінгу отримали інформаційні матеріали та долучилися до складання пам'ятки для тих, хто вирішив працювати за кордоном.

"Реальність сьогодення така, що багато людей нашої країни продовжують масово виїжджати за кордон, ризикуючи при цьому стати жертвою торгівлі. Тому підвищення рівня обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування, є одним із завдань служби зайнятості",- коментує директор міськрайонної філії Надія Коломієць.

Захід було проведено в рамках проекту "Підвищення рівня обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування".

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ