За ініціативи Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості організовано та проведено семінар-тренінг для 14 безробітних жінок за участю головного спеціаліста – інспектора праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради Анатолія Фурси.

Інспектор праці надав інформацію про особливості трудових відносин для жінок, їх права у трудовому законодавстві України, наголосив про дотримання вимог щодо охорони праці жінок, зокрема вагітних та жінок, які мають неповнолітніх дітей або дітей-інвалідів. Також Анатолій Фурса проінформував безробітних про внесення змін до Закону України №1213 від 04.02.2021 року «Щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу».

Учасниці цікавилися наданням соціальних відпусток та задавали питання щодо можливих порушень в разі звільнення чи прийому на роботу, а також при укладанні трудових договорів, зокрема цивільно-правового характеру.

На всі запитання вони отримали вичерпну, кваліфіковану відповідь інспектора праці .

Підбила підсумки начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кириченко, яка надала перелік актуальних вакансій на ринку праці міста та району для жіноцтва.

Золотоніська міськрайонна філія ОЦЗ