Щоб легко пережити відмову в роботі, дотримуйтеся наступних 5 порад.

Перегляньте і визначте свої цілі

Відмова – це завжди неприємно. Вона демотивує і змушує нас відступати. Більше того, багато хто, не отримавши бажаної роботи, втрачають віру у власні сили.

У такій ситуації важливо зрозуміти, до чого саме ви прагнете і які корисні уроки можете взяти з тієї ситуації, яка виникла. Крім того, можливо, вам на деякий час потрібно просто зайнятися розвитком власних знань, підвищенням кваліфікації.

Зупиніться

Отримавши відмову, багато успішних людей зупиняються на якийсь час, оцінюють подію і свої шанси на подальший успіх і тільки потім рухаються далі.

Крім того, дуже важливо чітко відтворити в пам’яті співбесіду й інші етапи вашого відбору, а також  зрозуміти, що стало причиною невдачі.

Ставте запитання

Отримавши відмову, не замикайтеся в собі і, а постарайтеся дізнатися якомога більше інформації у рекрутера або того, хто проводив з вами співбесіду. З’ясуйте, чому вам відмовили. Це стане у нагоді при підготовці до наступної співбесіди.

Удосконалюйтеся

Після того, як ви отримали зворотній зв’язок і зрозуміли, що саме у ваших знаннях чи досвіді роботи не влаштувало роботодавця, важливо застосувати отриманий досвід за призначенням і вдосконалити свої вміння й навички.

Ідеальним варіантом для вас буде складання певної «дорожньої карти», в якій по кроках розпишіть свій шлях до нових професійних висот.

Рухайтеся далі

Як тільки ви зрозуміли, що достатньо обміркували ситуацію і отримали всі корисні уроки -  час рухатися далі. Вас ніхто не застрахує і від подальших відмов, але саме вони прокладають шлях до успіху та бажаної роботи.