оп

У Жашківській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості працює клуб для молодих людей «У майбутнє з впевненістю», завданням якого є – підвищення рівня впевненості у власних силах при пошуку роботи; освоєння сучасних методів обробки інформації; формування навиків  написання ефективного резюме та запису відеорезюме; визначення особистих професійних цілей; допомога у набутті методів ефективної комунікації під час пошуку роботи та ін.

Нещодавно відбулося чергове засідання клубу для 10 безробітних, у ході якого провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Опалат разом з молодими людьми розглянули основні питання, які виникають під час пошуку підходящої роботи.

Зокрема,Тетяна Опалат звернула увагу учасників на ситуацію ринку праці міста та району, зорієнтувавши на актуальні та затребувані професії: «Сучасний ринок праці потребує кваліфікованих працівників з професійною освітою. У свій час дещо був втрачений престиж робітничих професій, тому молодь, в більшій мірі, була зорієнтована на отримання вищої освіти за престижними, на думку багатьох, спеціальностями. У зв’язку з цим перенасичений ринок праці пропозицією робочої сили саме за спеціальностями в фінансовій та банківській сферах, галузі менеджменту тощо. Водночас досвід показує, що кваліфіковані робітники завжди будуть затребувані роботодавцями і мають більше шансів досягнути професійного успіху».

По закінченню зустрічі молоді люди зійшлися в думці, що кожен сам обирає для себе шлях до самореалізації, потрібно лише активізувати свій внутрішній потенціал та визначити  пріоритети в житті.

Жашківська районна філія ОЦЗ