06.01.2023 | 11:11

Черкаська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.

Відновлена реєстрація безробітних в дистанційному режимі через застосунок «Дія» (https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu).

Для оформлення документів вам знадобиться електронний цифровий підпис.

Заяви про надання чи поновлення статусу безробітного, про призначення чи поновлення допомоги по безробіттю можна подати через чат-бот ttps://chatbot.page/oZBkH-

На порталі державних послуг "Дія" стала доступною заява на скасування статусу безробітного. Подати заяву можна тут: https://diia.gov.ua/services/skasuvannya-statusu-bezrobitnogo

Відмовитися від послуг служби зайнятості можна також через чат-бот: https://chatbot.page/WIrtQ4.

Ознайомитися з актуальними вакансіями можна на каналі ДЦЗ: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» за посиланням https://t.me/worknowdcz.

Роботодавці можуть подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, де вона буде опублікована, після цього стартуватиме підбір кандидатів, у тому числі через форми рекрутингу.

З питань працевлаштування слід звертатися до будь-якого базового центру зайнятості або філії Черкаського ОЦЗ, які вам зручно відвідувати. Контакти за посиланням:https://is.gd/RogTwk

Перелік документів для набуття статусу безробітного:⤵️

✅паспорт;

✅ідентифікаційний код;

✅документ про освіту;

✅трудова книжка;

✅військовий квиток.

Більше інформації про обслуговування клієнтів під час війни за посиланням:https://www.dcz.gov.ua/storinka/reyestraciya-bezrobitnyh-2022

Додаткову інформацією можна отримати, зателефонувавши на «гарячі лінії» Черкаського ОЦЗ:+38 (093) 1617861; +38 (063) 0548303; (0472) 63-95-34; (0472) 63-98-04 (понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 16.00).

Консультації з питань роботи обласної служби зайнятості, можливостей працевлаштування, реєстрації клієнтів та отримання статусу безробітного також можна отримати за допомогою:

  • телеграм-каналу Черкаської обласної служби зайнятості https://t.me/Pidtrymka_DCZ_Cherkasy;
  • месенджеру Черкаської обласної служби зайнятості https://t.me/Pidtrimka_klientiv.                                                                                                                                                                                                                                     

Щоденно на сайті Черкаського обласного центру зайнятості (https://chk.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy) оновлюється інформація про наявність вільних робочих місць і вакантних посад.

Окрім того, пропонуємо скористатися телеграм-каналом з вакансіями від місцевих роботодавців: https://t.me/cherkasyWork. Роботодавець залишає там актуальну заявку (вона проходить модерацію), а люди, які шукають роботу, зможуть зателефонувати за контактами, які залишив роботодавець.

Офіційний телеграм-канал Державного центру зайнятості https://t.me/+EMOeELVlILE2MWZi