16.08.2022 | 10:11

Колишня безробітна з Руської Поляни пані Людмила розповідає: «Робота вишивальника кропітка і тривала, але неперевершений результат дійсно того вартий».

Жінка з теплом і вдячністю згадує роки навчання в Одеській духовній семінарії, де опановувала мистецтво вишивки.

На жаль заробляти на життя довелося іншою працею, а здобута професія перетворилась на хобі. Сорочки-вишиванки, рушники та хустки вишивала спочатку для рідних, потім друзям та знайомим. Згодом Людмила зрозуміла, що її талант стане у нагоді широкому загалу та зможе приносити дохід.

Звільнившись з посади продавця продовольчих товарів, жінка звернулася до Черкаської районної філії обласного центру зайнятості.

Знайти бажану роботу заважала невпевненість через відсутність досвіду роботи за освітою.

У районній службі зайнятості безробітну переконали пройти співбесіду у місцевого виробника одягу та аксесуарів з етнічними українськими мотивами. Зусилля не були марними.

Жінка протягом місяця підвищувала кваліфікацію у роботодавця шляхом стажування. Освоївши нові техніки, отримала роботу вишивальниці у творчій майстерні підприємниці Олесі Теліженко.

«Робота справді мені подобається. Нині головне – віра, в першу чергу – у власні сили», - каже Людмила та висловлює слова вдячності кар’єрному раднику районної служби зайнятості.

 

Консультації щодо можливостей працевлаштування, реєстрації клієнтів та отримання статусу безробітного можна отримати за допомогою:

  • телеграм-каналу Черкаської обласної служби зайнятості https://t.me/Pidtrymka_DCZ_Cherkasy;
  • месенджеру Черкаської обласної служби зайнятості https://t.me/Pidtrimka_klientiv.                                                                                                                                 

Щоденно на сайті Черкаського обласного центру зайнятості (https://chk.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy) оновлюється інформація про вакантні робочі місця.

Окрім того, пропонуємо скористатися телеграм-каналом з вакансіями від місцевих роботодавців: https://t.me/cherkasyWork. Роботодавець залишає там актуальну заявку (вона проходить модерацію), а люди, які шукають роботу, зможуть зателефонувати за контактами, які залишив роботодавець.

Офіційний телеграм-канал Державного центру зайнятості:  https://t.me/+EMOeELVlILE2MWZi