Вбудована мініатюра для Пообіцяла собі здійснити мрію: переселенка з Бахмута відкрила кав’ярню-квіткарню

Її будинок, зруйнований, а місто розбите. Після обстрілу під Ізюмом, пообіцяла собі, що здійснить свою мрію, – розповіла Суспільному переселенка з Бахмута Анастасія Шевченко. Коли евакуювалася до Черкас, взяла участь у грантовому проєкті від держави і відкрила кав’ярню-квіткарню. Тож частинку рідного дому відтворює за сотні кілометрів.

19.04.2024
Вбудована мініатюра для Уманські підприємці втілили свої мрії завдяки програмі «єРобота. Власна справа»

Гранти на власну справу. Сім'я Поліщуків з Умані стала учасником програми «єРобота. Власна справа», і як результат – власниками центру унікальних розваг. Внаслідок російського обстрілу у квітні 2023 року родина втратила власний бізнес. Відновити його вдалося завдяки грантовій допомозі. За 250 тис. гривень обладнано розвивально-ігровий простір для малечі.

02.04.2024
Вбудована мініатюра для Гроші на власну справу. Черкащани отримують гранти від держави на розвиток бізнесу

Гроші на власну справу. Черкащани мають можливість отримати від держави грант на заснування чи розширення свого бізнесу. Допомагає у цьому Черкаський обласний центр зайнятості.

18.03.2024
Вбудована мініатюра для Планують стати одним з найкращих тафтингових виробництв в Україні

З українським орнаментом, героями мультфільмів, рослинами, тваринами та навіть 3D. Протягом року у Черкасах подружжя Сергій та Ельвіра Таморки шиють тафтингові килими. Що це означає та як допоміг державний грант у їх виготовленні?

09.01.2024
Вбудована мініатюра для Переселенка започаткувала бізнес у Черкасах

Гранти на власну справу на Черкащині від держави отримали сто підприємців. Для одних – це втілення мрії, для інших – допомога розпочати нове життя в іншому місті.

16.11.2023
Вбудована мініатюра для Дві грантові програми для малого бізнесу почали діяти в Черкасах

Враховуючи агресію росії, покинути постійне місце проживання, а як наслідок, роботу, довелося сотням тисяч людей. Більшість розсіялася мирними регіонами України. Після устаткування побуту на новому місці, біженці стикнулися з проблемою – працевлаштування.

11.08.2023